- Címlap
- Orvostechnológia
Orvostechnológia
Laboratóriumunk széleskörű orvostechnológiai kutatásokat és szolgáltatásokat végez elsősorban ortopédiai, klinikai szakterületek számára
- műtételőkészítések és műtéttervezés eszközök
- 3D nyomtatott 1:1 méretarányos modellek a műtendő területről
- célzó berendezések az implantátum elhelyezéshez
- komplex csontpótló implantátumok tervezése és kivitelezése, szilikon csontcement öntőforma az egyedi csontpótló műtétekhez
- orvostechnikai eszközök fejlesztése, prototípusépítés
További referenciáinkat itt találja
Kinek ajánljuk orvostechnológiai szolgáltatásainkat?
Azon kutatók, orvosok és klinikusok számára, akik új orvostechnológiai eljárásokat és eszközök fejlesztésében, anyagvizsgálati területen, 3D gyártási és vagy műszaki területű mérnöki tervezésben keresnek gyors, megbízható és professzionális megoldást.
Egyedi fejlesztési és megvalósítási igényével kérjük vegye fel a kapcsolatot Laboratóriumunk munkatársaival:
Frissítés dátuma: 2025.03.01.
×
❱
❰
Legfrissebb hírek

Kinevezték az Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika új szakmai koordinátorát
Május elsejétől Fábián Ákos István adjunktus látja el a Debreceni Egyetem Klinikai Központ Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika szakmai koordinátori feladatait a Kenézy Gyula Campuson. Fábián Ákos kinevezését Szabó Zoltán professzor, a Klinikai Központ elnöke adta át az Elnöki Hivatalban.

Enyhítették a maszkviselés szabályait a Klinikai Központban
Április 22-től, keddtől már csak az intenzív, a szubintenzív, az onkológiai és a hematológiai osztályokon, valamint az Infektológiai Klinikán kötelező az orrot és szájat eltakaró maszk viselése a Debreceni Egyetem Klinikai Központjában. A kötelező maszkviselés szabályain azért enyhítettek, mert az elmúlt hetekben csökkent az akut légúti tünetekkel orvoshoz fordulók száma.

Új tüdőszűrő állomás a Klinikai Központban
A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Bethlen utcai Járóbeteg Szakellátási Központjában a világ egyik legkorszerűbb készülékével felszerelt tüdőszűrő állomás kezdte meg működését, ahol a tervek szerint évente több mint huszonötezer vizsgálatot végeznek majd. A tüdőszűrő ma már elsősorban nem a TBC, hanem egyéb betegségek, többek között a tüdőrák korai felismerését szolgálja.